TR | EN
tongucYayıncılık tonguc Yayıncılık

Yeni nesil eğitim yayıncısı

Yeni nesil eğitim yayıncısı
tonguçYAYINCILIK, 2017 yılında faaliyetlerine başlayan yeni nesil eğitim yayıncısı ve dağıtıcısıdır.
tonguçYAYINCILIK çatısı altında Yüksek Başarı ve Doğru Kaynak markalı iş birimleri bulunmaktadır.
Yüksek Başarı

Yüksek Başarı
KİTAP VE DİJİTAL KİTAP YAYINCILIĞI


Yüksek Başarı, Türkiye’nin dijital altyapısı en güçlü yayıncılık markasıdır.

  • Sınavlara hazırlık ve okula yardımcı ders kitapları çıkaran Yüksek Başarı’nın, kadrolu ve sözleşmeli olmak üzere 1.000’in üzerinde deneyimli yazar öğretmeni bulunmaktadır.
  • İlk, orta, lise öğrencilerine hitap eden 500 üzeri kaynak kitabı ve dijital ortamda bulunan 600 binin üzerinde nitelikli yeni nesil soru havuzuyla yayıncılıkta Türkiye’nin en büyük ve güçlü markalarından bir tanesidir.
  • Günümüzün ve geleceğin yayıncılık anlayışına sahip Yüksek Başarı, basılı kitaplarında dijital parmak izli kare kod sistemi kullanarak öğrencilerin kitaplara dijital ortamda da ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Bu sayede Türkiye’deki milyonlarca öğrenciye ulaşan Yüksek Başarı, öğrencilerin kitaplardan en etkili şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır.
  • Yayınını üstendiği kitap yelpazesinde tonguçYAYINCILIK kitapları yanı sıra, Rehber Matematik, Şenol Hoca, Kimya Adası, İMT Hoca, Matematiğin Güler Yüzü, Partikül Matematik, Sistemli Paragraf, İlk Adım, Fundamentals Biyoloji, Dersler Cepte Fizik, Akıl Fikir Mektebi, Yavuz Tuna Coğrafya, Süpersonik Yayınları, Bana Yeter Yayınları ve Alpin Yayınları gibi kalitesiyle kendini kanıtlamış eğitim kitapları da bulunmaktadır.
Yüksek Başarı markamızla vizyonumuz; genç kuşakların ihtiyaç duyduğu modern bilgi ve dokümanın geniş kitlelere ulaşmasına katkıda bulunmak, ürettiği yayınlar ve verdiği çeşitli yayınevi hizmetleri ile sektörün lideri haline gelmektir.
Doğru Kaynak

Doğru Kaynak
YENİ NESİL TOPTAN VE PERAKENDE DAĞITIM


Doğru Kaynak, tonguçWORKS’ün yeni nesil toptan ve perakende satış markasıdır.

  • Türkiye’nin her yerinde 6.000 noktada sınavlara hazırlık ve okula yardımcı ders kitaplarının perakende satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.
  • Dağıtımını üstlendiği markaları titizlikle belirleyen Doğru Kaynak; Yüksek Başarı’nın ürettiği tonguçYAYINCILIK kitaplarının yanı sıra Yükselen Zeka, Karekök, 3D , Gezegen , Sınav, Kafadengi, İsem, Delta Kültür, Gür Yayınları gibi birçok yayın grubu ve markalarının da dağıtımını yapmaktadır.
  • Satış noktalarında yüz binlerce öğrenciyi ihtiyaçları olan kaynak kitaplarla buluşturan Doğru Kaynak, öğrencilerin kaliteli kaynaklara, uygun fiyata, hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.
  • dogrukaynak.com web sitesinde bir ilki gerçekleştirerek "Online çalışma ve takip sistemini" hayata geçirmiştir. Bu sistem sayesinde öğrenciler sahip olduğu kitaplardan en yüksek verimi almaktadır.
  • Deneyimli yöneticileri, müşteri hizmetleri ve lojistik merkeziyle yayınevleri ve satış noktalarını bir araya getirmektedir.
tonguçYAYINCILIK, üretimini ve dağıtımını yaptığı kitaplarını Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek dijital kaynak kitap haline getirmiş, kitapların arkasında bulunan aktivasyon kodu sistemiyle TATS, dogrukaynak.com ve tongucmagaza.com adreslerinde öğrencilerin kitap içeriğine ve soru çözümlerine dijital olarak anında ulaşabilmesini, aktivitelerini yakından takip etmelerini ve kendilerini değerlendirmelerini sağlamaktadır.

tonguçYAYINCILIK; deneyimli yöneticileri, dijital altyapı hizmetleri, editörleri, ressamları, grafikerleri, dizgicileri, redaktörleri, yayınevleri, lojistik merkezi, müşteri hizmetleri, içerde ve dışarda yüzlerce deneyimli öğretmeniyle eğitimin dijital dönüşümüne katkıda bulunarak en doğru kaynakların üretimi ve fırsat eşitliği için var gücüyle çaba göstermektedir.