TR | EN
tongucDijital tonguc Dijital

Dijital Teknolojiler ve Dijital Çözümler

Dijital Teknolojiler ve Dijital Çözümler
tonguçDİJİTAL; eğitiMCN Medya ve Synapsis markalarıyla Türkiye'de eğitimi teknolojiyle güçlendirme amacı taşıyarak yeni nesil eğitim içerik üreticilerinin kendilerini ifade etmelerini ve etkilerini genişletmelerini hedeflemektedir.
synapsis

Synapsis Teknoloji

tonguçDİJİTAL; uygulamalarını ve altyapısını datanın gücüyle, teknolojinin son trendleriyle, uluslararası alanda kabul gören işbirlikleriyle tasarlayan Synapsis ekibi sayesinde teknolojide dünya standartlarını yakalamaktadır. Synapsis Teknoloji; yeni nesil online eğitim platformları, dijital kitap mobil uygulamaları, öğrenci performans takip teknolojileri, e-ticaret web site yazılımları, yayın yönetim üretim satış ve CRM altyapıları gibi birçok çalışmaya imza atmıştır.
egitimcn.com

eğitiMCN Medya

eğitiMCN Medya markası ise YouTube Türkiye ile partner olarak tecrübe ve birikimi diğer YouTube üreticilerine açmış, 2019 yılı itibarıyla MCN (Multi Channel Network) hizmeti vermeye başlamıştır. Ayrıca içerik üreticilerinin eğitim alanında doğru reklam verenlere ulaşmasında bir köprü olarak ajans hizmeti de vermektedir. Bu kapsamda kanal hesap yönetimi, etkili reklam işbirlikleri, influencer pazarlama hizmeti, performans reklam yönetimi, sosyal medya yönetim hizmetleri sunmaktadır. Hizmet verdiği YouTube kanallarında kanal sahiplerinin stüdyo, video üretim, dizgi-montaj, telif hakları ve tüm mali hukuki organizasyonel konulardaki sorunlarına çözüm getirerek hedeflerine yönelik iletişim stratejileri geliştirmeyi sürdürmektedir. organizasyonel konulardaki sorunlarına çözüm getirerek hedeflerine yönelik iletişim stratejileri geliştirmeyi sürdürmektedir.