TR | EN
Hakkımızda
Eğitimde dijital dönüşümün öncüsü sosyal girişim

tonguçWORKS
EĞİTİMİ GELECEĞE TAŞIR...


2014 yılından beri öğrenciler için eğitimin erişilebilir olması, sürdürülebilir olması ve geleceğe uyumlu bir yolculukta ilerlemesi amacıyla var gücüyle çalışan tonguçAKADEMİ, yıllar içerisinde faaliyetlerini online eğitim, yayıncılık, dağıtım, eğitim teknolojileri ve dijital çözümler alanlarında geliştirerek büyümüş, tüm faaliyetlerini tonguçWORKS çatısı altında toplayarak bir edtech ekosistemi haline gelmiştir.

İstanbul ve Ankara’da ofisleri bulunan tonguçWORKS’ün 200 çalışanı, kadrolu ve sözleşmeli olmak üzere 1.000’in üzerinde deneyimli öğretmeni bulunmaktadır.

EdTech ekosistemi tonguçWORKS, geniş bir yelpazeye yayılan hizmetlerini tonguçAKADEMİ, tonguçYAYINCILIK ve tonguçDİJİTAL olmak üzere üç marka altında toplamaktadır;

tonguçAKADEMİ, sosyal medyada ve web sayfasında online eğitimler vererek 1. sınıftan 12. sınıfa kadar yüzbinlerce öğrencinin LGS, YKS ve benzeri sınavlara yönelik ders konularını eğlenceli ve interaktif olarak pekiştirmelerine katkı sağlamaktadır.

Günümüzün ve geleceğin yayıncılık anlayışına sahip tonguçYAYINCILIK, bünyesinde bulunan Yüksek Başarı markasıyla ilk, orta ve lise dönemi öğrencilerin sınavlara hazırlık ve okula yardımcı ders kitaplarını çıkarmaktadır. Bünyesinde çıkarttığı basılı kitaplarında basılı kare kod sistemiyle öğrencilerin kitaplara dijital ortamda da ulaşabilmelerini sağlamakta ve yayınlarını Doğru Kaynak markasıyla Türkiye’nin her yerinde 6.000’den fazla satış noktasına ulaştırmaktadır.

Yenilikçi eğitim teknolojileri modelleri üzerinde sürekli Ar-Ge çalışmaları yaparak gelişimini sürdüren tonguçDİJİTAL, Synapsis markası ile bugün eğitim alanında bir çok yapay zeka ve makina öğrenimi konularına katkıda bulunmaktadır. Genç ve dinamik ekibi sayesinde eğitime yenilikçi yaklaşımlar getiren Synapsis öğrencilerin kolay kullanabileceği ve sevebileceği uygulamalar geliştirmeye odaklanarak Türkiye’de eğitim alanında en çok indirilen dijital kitap uygulaması TATS’ı geliştirmiştir.

tonguçDİJİTAL’in bir diğer markası olan eğitiMCN Medya ile eğitim sekötründe kendi hesaplarını yönetmek isteyen kişi ve kurumlara YouTube kanal yönetimi, stüdyo hizmeti, hesapların telif ve hak koruması, kitle büyütme ve genişletme, gelir optimizasyonu ve reklam hizmetleri sunmaktadır. Türkiye'de eğitimi teknolojiyle güçlendirme amacıyla faaliyet gösteren tonguçDİJİTAL, yeni nesil eğitim içerik üreticilerinin kendilerini ifade etmelerini ve etkilerini genişletmelerini hedeflemektedir.

tonguçWORKS’ün hedefi; e-öğrenme, dijital yayıncılık, dağıtım, eğitim teknolojileri geliştirme ve eğitim sektörüne yönelik dijital tanıtım çözümleriyle ulusal ve uluslararası etki alanına sahip bir EdTech markası haline gelmektir.