TR | EN
tongucakademi tonguc Akademi

Online eğitim temelli sosyal girişim

Online eğitim temelli sosyal girişim

tonguçAKADEMİ
Online eğitim temelli sosyal girişim

"tonguç anladıysa herkes anlar" sloganıyla yola çıkan tonguçAKADEMİ, bugün milyonlarca öğrenciye içerik sağlayarak eğitim ve öğrenim hayatlarına katkıda bulunmaktadır.

Online Eğitim Platformu

tongucakademi.com öğrencilerin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılayan, yeni nesil bir online eğitim platformudur. MEB müfredatı ile %100 uyumlu konu anlatım videoları, uzman öğretmenler tarafından en etkili yöntemlerle hazırlanır. Canlı yayınları, soru çözüm etütleri, deneme sınavları, rehberlik videoları ile öğrencilerin okul derslerinde, yazılılarında, LGS, YKS ve bursluluk sınavlarında başarıya ulaşmalarını hedefler. Online eğitim üyeliği imkânı sunulan bu platformda, interaktif yayınlar, kişiye özel koçluk sistemi, aylık ders programı, akıllı testler, sınav ve ödev takip sistemi gibi zenginleştirilmiş hizmetler de bulunur.

Her Sınıfa Yönelik YouTube Kanalları

tonguçAKADEMİ her sınıfa özel YouTube kanallarında dersleri kısa, öz ve esprili bir dille anlatarak öğrencilerin konuları sıkılmadan öğrenmelerini sağlamaktadır. YouTube’da toplam 18 kanalda 13 milyon takipçi ve 6.8 milyar üzerinde video izlenmesine sahiptir.
TATS Soru Çözüm Uygulaması

TATS Dijital Kitap Uygulaması

Fijital (fiziksel + dijital deneyimler) çağa uygun tüm yardımcı kaynak kitapların öğrenciler tarafından kullanılmasını sağlayan TATS, Türkiye’nin en fazla indirilen mobil eğitim uygulamalarından biridir. Bu uygulamayla öğrenciler fiziksel olarak aldıkları kitapların dijital versiyonlarına ulaşıp soru çözme, çözemedikleri soruların çözüm videolarını izleme, performans analizlerine ulaşma gibi birçok özelliğe erişirler.

Uygulamaya Android ve IOS’tan ulaşılabilmektedir.

tonguçMAĞAZA

tongucmagaza.com, tonguçAKADEMİ'nin resmi kitap satış sitesidir. Sınavlara hazırlık ve okula destek için hazırlanan tonguçYAYINCILIK kaynak kitaplarını öğrencilerle buluşturur. Soru bankaları, konu anlatım kitapları, yazılı hazırlık kitapları, deneme kitapları gibi zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Tüm siparişleri en hızlı şekilde, tonguçAKADEMİ güvencesiyle sahibine ulaştırır.